Doprava & Platby pre Slovensko

DOPRAVACENADOPRAVA ZADARMODOBA DODANIA
Packeta (Zásielkovňa) – pobočka3,50 €pri nákupe od 70 €1 – 2 pracovné dni
Slovenská pošta – pobočka4,00 €pri nákupe od 80 €2 – 3 pracovné dni
Slovenská pošta – adresa5,00 €pri nákupe od 90 €2 – 3 pracovné dni
Kuriér6,00 €pri nákupe od 100 €1 – 2 pracovné dni
Osobný odber v Žiline0,00 €pri nákupe od 1 €po dohode miesta a času odberu
PLATBACENADOBA ODOSLANIA
Prevod na účet0 €po prijatí na náš účet
Online0 €1-2 pracovné dni
Dobierka1,50 €1-2 pracovné dni

Cena za spôsob doručenia a spôsob platby je oznámená v procese objednávky v časti Pokladňa.

– ak nie je tovar skladom je v stave “Dostupné u nášho dodávateľa” alebo “Na objednávku”, čakáme na dodanie od výrobcu z Tirolska – zvyčajne do 7-14 pracovných dní.

– v prípade väčšieho množstva v objednávke ako máme skladom Vás budeme informovať.

Doručenie

Prijaté objednávky zvyčajne odosielame do 1-2 pracovných dní po prijatí Vašej platby na účet alebo v prípade platby dobierkou / online do 1-2 pracovných dní od prijatia Vašej objednávky.

Doba odoslania nie je záväzná a je závislá od technických možností spracovania objednávok alebo v prípade väčšieho počtu objednávok od dostupnosti u dodávateľa alebo počas sviatkov sa môže predĺžiť. Následný proces doručenia preberá doručovacia spoločnosť (vo väčšine prípadov je tovar doručený do 1-2 pracovných dní od termínu odoslania, slovenskou poštou 2-3 dni).

Zákazník obdrží informačný e-mail, prípadne notifikáciu o odoslaní objednávky od prepravcu.

V prípade potreby vieme overiť stav, kde sa objednávka nachádza a informovať zákazníka.

Pri zostavovaní objednávky je zákazník informovaný o cene poštovného prostredníctvom rôznych foriem doručenia. Cena za doručenie je zákazníkovi zobrazená na stránke v procese zadávania fakturačných údajov do objednávky.

V prípade ak je nutné zmeniť výšku poplatku za doručenie vzhľadom na iné charakteristiky objednaného tovaru (presahujúca veľkosť balíka napr. maximálna strana balíka je nad 50 cm, resp. presahujúca hmotnosť balíka napr. celková hmotnosť je nad 5 kg a pod.) alebo vzhľadom na zmenené podmienky doručovacej spoločnosti. Upravená výška ceny za doručenie bude oznámená zákazníkovi (telefonicky, e-mailom alebo osobne). Zákazník má v tomto prípade právo na odstúpenie od zmluvy (zrušenie objednávky) ešte pred odoslaním na doručovaciu adresu. A v tomto prípade už bola zaplatená vopred, celá suma bude vrátená na poskytnuté číslo účtu.

Pri zasielaní objednávok mimo územie SR je cena poštovného závislá od aktuálneho cenníka doručovacej spoločnosti a cena je oznámená v procese objednávky (napr. cena kuriérskej služby a pod).

Pre objednávky z Českej republiky odporúčame nakúpiť tovar zo stránky www.kamenny-olej.cz.

Platby

Zákazník si v procese objednávky volí spôsob platby (bezhotovostný vklad na účet, dobierka, platba online). Cena za spôsob platby je oznámená pri pokladni a je záväzná.